w

BMW M8 od Zacoe. Mniej elegancji, więcej agresji

BMW M8 Zacoe
BMW M8 od Zacoe. Mniej elegancji, więcej agresji

Bawarska marka prezentuje kolejne unikatowe rozwiązania na międzynarodowych targach motoryzacyjnych. Tymczasem do sieci trafił projekt niezależnego tunera.

BMW M8 od Zacoe prezentuje się charakternie, ale nie każdemu przypadnie do gustu. Zacznijmy jednak od tego, że pakiet jest dostępny dla obu wersji nadwoziowych (Coupe i Gran Coupe) oraz także słabszej wersji silnikowej (M850i).

BMW M8 Gran Coupe Zacoe
Według nas, do wersji Gran Coupe ten pakiet nie pasuje

To oczywiście kwestia gustu, ale według nas, do Gran Coupe absolutnie nie pasuje, bo zaburza jego sylwetkę. W Coupe prezentuje się wyraźnie lepiej, ale potencjalny nabywca musi mieć świadomość, że agresywny look zabierze duże pokłady elegancji. Co kto lubi…

BMW M8 Zacoe 2022

Jak widać gołym okiem, samochód zyskały przedni splitter, nakładki progowe, przeprojektowany dyfuzor oraz pokaźny spojler. Urodę samochodu mają podkreślać pięcioramienne felgi aluminiowe polakierowane na czarno. Warto zaznaczyć, że pakiet został wykonany z włókna węglowego. Zacoe nie ujawniło jednak jego ceny.

BMW M8 Coupe Zacoe
Dodatki zostały wykonane z włókna węglowego

Przypomnijmy, że topowe BMW M8 Competition skrywa 4,4-litrowy silnik V8 z podwójnym doładowaniem, który generuje 625 koni mechanicznych. Z kolei w BMW M850i xDrive do dyspozycji użytkownika jest 530 koni mechanicznych.

Rzućmy okiem jeszcze na cennik. Topowa odmiana została wyceniona na 844 700 złotych. Wspomniana 850-tka kosztuje natomiast 601 700 złotych. Podstawowa wersja, czyli 840i (333 konie mechaniczne) to wydatek 457 100 złotych. I wiecie co? Każda z nich jest warta uwagi i swojej ceny.

https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMOrZngswgeS2Aw?hl=pl&gl=PL&ceid=PL%3Apl

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Współpraca Amazon i Stellantis

Stellantis i Amazon łączą siły. Powstanie nowa platforma technologiczna

Najlepsze auta Euro NCAP 2021

Najbezpieczniejsze auta 2021 według Euro NCAP. Są niespodzianki!