w

Alfa Romeo Tonale bez kamuflażu

Alfa Romeo wkrótce oficjalnie zaprezentuje swojego nowego SUV-a. Tymczasem do sieci trafiły amatorskie zdjęcia przedstawiające ten samochód bez jakiegokolwiek kamuflażu.

Trzeba przyznać, że włoscy styliści stworzyli genialny projekt. Tonale prezentuje się bardzo okazale. Z jednej strony nawiązuje do tradycji, a z drugiej – emanuje nowoczesnością. Świetnie wygląda pas przedni z wąskimi reflektorami i charakterystycznym grillem. Z tyłu dominują natomiast podłużne lampy, które przedziela logotyp producenta.

Z kolei we wnętrzu zagościł kokpit w znanym już stylu Alfy, ale podany nieco inaczej. Uzupełniają go cyfrowe wskaźniki, nowy panel multimedialny i więcej elementów ozdobnych. Udanym akcentem jest sportowa kierownica z przyciskiem odpowiedzialnym za uruchamianie samochodu.

Na szczegóły techniczne musimy jeszcze trochę poczekać. Mamy nadzieję, że nowy samochód włoskiej marki znajdzie duże grono zwolenników. Liczymy także na szybsze rozwijanie gamy, w której niebawem powinni znaleźć się następcy MiTo i Giulietty oraz nowe crossovery. Tylko w ten sposób Alfa Romeo będzie mogło śmiało patrzeć w przyszłość.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kompendium wiedzy o niskim profilu

BMW M8 Gran Coupe oficjalnie