w

Złodziej na skuterze musiał żałować swojego czynu. Został znokautowany podczas ucieczki (wideo)

Szybka kara dla złodzieja na skuterze
Złodziej na skuterze musiał żałować swojego czynu. Został znokautowany podczas ucieczki (wideo)

Kradzieże to problem niemal w każdej społeczności. Nierzadko są efektem spontanicznych decyzji.

Osoby skuszone szybką możliwością wzbogacenia potrafią podejmować duże ryzyko – nieproporcjonalne do zysku. Mimo tego, nie brakuje śmiałków, którzy stawiają wszystko na jedną kartę. I tak też było w tym przypadku.

Na nagraniu można dostrzec skuterzystę, który podjechał do zatrzymanego TIR-a i wyjął z szoferki smartfona. Chwilę później wrócił na swój jednoślad i rozpoczął ucieczkę. Kierowca znajdował się nieopodal, dlatego udało mu się dostrzec przestępstwo.

Szybki nokaut

Zamiast wzywać służby, które musiałyby mieć czas na dojazd na miejsce, poszkodowany postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość. Gdy złodziej nadjechał, mężczyzna zablokował mu drogę, a następnie zrzucił go na asfalt za pomocą efektownego kopnięcia.

Kierowca odzyskał swoje urządzenie, co jest kluczowe w tej historii. Przestępca nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Ta lekcja musiała go zaboleć i na pewno zapamięta ją do końca życia. Miejmy nadzieję, że następnym razem zastanowi się nad konsekwencjami i podejmie słuszną decyzję.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lamborghini Huracan off-road

Tak się bawi zamożna młodzież: Katowanie Lamborghini na błocie (wideo)

Lada 400 HP

Ta Łada rozstawia po kątach supersamochody. Ma pod maską 400 koni (wideo)