w

Wyzwanie motorniczych – głupota innych użytkowników ruchu (Video)

Wydaje się, że praca motorniczego nie jest skomplikowana. Wystarczy zatrzymywać się w odpowiednich miejscach i otwierać/zamykać drzwi. Nie trzeba nawet skręcać…

Niestety, nie jest tak kolorowo. Wszystko ma związek z ruchem drogowym i innymi użytkownikami infrastruktury publicznej. Chodzi oczywiście o kierowców, pieszych, rowerzystów, motocyklistów i wszystkich innych, którzy przecinają bądź korzystają z torowisk przeznaczonych dla tramwajów.

Często robią to bez wyobraźni i uwagi, co może doprowadzić (i czasem doprowadza) do bardzo nieprzyjemnych konsekwencji. Pamiętajcie, że wielotonowy pojazd może wyrządzić ogromne szkody, dlatego przed wejściem lub wjechaniem na tory należy dokładnie się rozejrzeć. Należy także wykonywać takie manewry/czynności w wyznaczonych miejscach, a nie gdziekolwiek… Sami zobaczcie, do czego prowadzi głupota w tym zakresie:

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Gdy chcesz przewieźć duży przedmiot i posiadasz kabriolet (Video)

Kradzież kluczyków z jadącego motocykla – bolesna nauczka dla złodzieja (Video)