w

Wrak Race Cup Cieszyn 2014

Wyścigi samochodowych wraków tym razem w Cieszynie ? Boguszowicach!

 

Ekipy SUMMER CARS PARTY i NaMasce.pl zapraszają na kolejną edycję Wrak Race Cup, który rozpocznie się już 8 listopada na torze motocrossowym mieszczącym sie w Cieszynie ? Boguszowicach. Zawody otwierają cykl eliminacji do wielkiego finału, który odbędzie się podczas SUMMER CARS PARTY 2015.

 

Gwiazdą eliminacji będzie Rafał Sonik, pierwszy Polak na podium legendarnego rajdu Dakar, dwukrotny zdobywca Pucharu Świata FIM, pięciokrotny mistrz Polski w rajdach enduro. Jego ostatnie osiągnięcie to I miejsce w Rajdzie Faraonów 2014. Rafał Sonik weźmie udział w wyścigach wraz ze swoją ekipa. Poza tym w eliminacjach wystartują ekipy: Summer Cars Party, 90? Festival oraz ekipa Radia Bielsko.

wrak_race_cup_cieszyn_2014_1

Każdy może wziąć udział w zawodach. Wystarczy samochód osobowy nie przekraczający swoją wartością 1000 zł. Uczestnicy mają do przejechania 30 minut po torze. Zwycięzcą zawodów zostaje ten uczestnik, któremu w tym czasie uda się pokonać, jak największą liczbę okrążeń w najkrótszym czasie. W każdym z pięciu biegów startuje 10 samochodów, z czego dwa pierwsze miejsca pozwalają na udział w biegu finałowym.
Dla zwycięzców czekają nagrody rzeczowe oraz zaproszenia na SUMMER CARS PARTY 2015.

 

Widowiskowe wyścigi oraz pokazy Motocrossowe są dostępne dla każdego. Nie startujesz w wyścigach? Przyjdź i zobacz jak robią to inni. Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy atrakcje dodatkowe w tym:
– Pokazy Motocrossowe
– Pokazy Freestyle na rowerach
– Pokazy ratownictwa drogowego
– Dmuchańce dla najmłodszych
– Piknik rodzinny z strefą cateringu dla wszystkich

 

Nazwa: Wrak Race Cup
Data: 8 listopada 2014r.
Ramy czasowe : 8:00 – 16:00
Lokalizacja: Tor motocrossowy w Cieszynie ? Boguszowicach
Liczba uczestników: 50 kierowców + piloci
Liczba rajdów: 5 eliminacji + 1 finał
Czas eliminacji: 30 min
Cel wyścigu: Przejechanie największej ilości okrążeń w ciągu 30 min
Wstęp: 5zł /dzieci: za darmo

 

Źródło: informacja prasowa, SCP

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

FSO Polonez z klocków Lego!

Volvo V60 Cross Country