w

Volkswagen Transporter 6.1 oficjalnie

Volkswagen idzie za ciosem. W tym tygodniu zadebiutował Transporter 6.1 będący gruntownie odświeżoną wersją aktualnie oferowanego modelu.

Samochód ma nowe elementy stylistyczne. Wśród nich znajdziemy przeprojektowane zderzaki, nowe reflektory, wypełnienia tylnych lamp, zmodyfikowany grill i chromowane wstawki. Z kolei we wnętrzu pojawił się nowy kokpit z nowoczesnym systemem multimedialnym, który może być zintegrowany z kartą SIM umożliwiającym korzystanie z internetu. Nie zabrakło także gniazda 230V i dodatkowych schowków pod siedzeniami pasażerów.

Dzięki przeprojektowaniu skrzyni załadunkowej udało się uzyskać wzrost długości z 2450 mm do 2800 mm w wersji standardowej i z 2900 mm do 3300 mm w wariancie powiększonym. Nie zabrakło także nowych systemów bezpieczeństwa, wśród których znajdziemy m.in.: Cross-Wind Detection (system utrzymywania stabilności podczas silnych podmuchów wiatru), asystentów hamowania, utrzymywania pasa ruchu, parkowania i zapobiegania kolizjom bocznym.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hyundai Venue – zapowiedź

Porsche Cayenne Coupe Top Car