w

Szybka jazda Porsche Taycan i zaskakujące zachowanie kanadyjskiego policjanta: „Zabierz żonę na obiad”

Nietypowa interwencja policjanta z Kanady
Szybka jazda Porsche Taycan i zaskakujące zachowanie kanadyjskiego policjanta: "Zabierz żonę na obiad"

Nie w każdym kraju policja nastawiona jest na karanie i łatanie dziur w budżecie. Świetnym tego przykładem może być mundurowy z Ameryki Północnej.

To zaskakujące zachowanie kanadyjskiego policjanta pokazuje, że można mieć wpływ na ludzi budząc w ich oczach szacunek. Sytuacja była wynikiem przekroczenia prędkości kierowcy Porsche. Był to pracownik salonu, który pokazywał możliwości Taycana.

Dostrzegł to funkcjonariusz, który patrolował ulicę. Radar umieszczony w radiowozie zarejestrował prędkość 83 mph, czyli o 23 mile za szybko. Policjant dodał, że było to już po gwałtownym hamowaniu (kierowca z pewnością dostrzegł auto policyjne w lusterkach).

W takich okolicznościach należy spodziewać się mandatu. Tymczasem kanadyjski policjant zdecydował się na pouczenie, jednocześnie sugerując, że sprawca wykroczenia ma za to zabrać żonę na obiad.

Wyraził przy tym, że jest „ekstremalnie zazdrosny”, co oczywiście miało związek z jazdą Porsche Taycan. Poprosił jednak o ostrożność i unikanie takich pokus, jak przekraczanie prędkości.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Porsche 928 Concept 2022

Współczesna interpretacja Porsche 928. Tak mogłoby wyglądać

Farma Clarksona drugi sezon

Drugi sezon Farmy Clarksona. Program cieszył się ogromnym zainteresowaniem