w

Szalona jazda BMW M5 po drogach publicznych (Video)

Pamiętacie gruzińskiego kierowcę, Giorgia Tevzadze? Zyskał popularność dzięki szaleńczym jazdom po drogach publicznych, gdzie na milimetry mijał inne pojazdy, jadąc czasem bokiem…

 

Miał w planach zostanie kaskaderem biorącym udział w amerykańskich produkcjach filmowych, ale nie dostał nigdy takiej szansy. Zginął w wypadku samochodowym. Warto jednak zaznaczyć, że prowadził jego kolega. Niektórzy chcą chyba iść w jego ślady, co zdradza to nagranie. Nie wiadomo skąd pochodzi filmik, ale duże prawdopodobieństwo, że z Rosji lub właśnie Gruzji. Widać na nim szaleńczą jazdę BMW M5 F10, która wiąże się ze sporym niebezpieczeństwem. Tutaj jednak można jednoznacznie ocenić, że to głupota… W nagraniach Tevzadze było jeszcze bardziej niebezpiecznie, ale tam czuło się świetne panowanie nad autem i duże umiejętności. Tutaj widać tylko wyprzedzanie każdym pasem przy wysokich prędkościach, co jest niezbyt mądrym pomysłem i kiedyś może się źle skończyć.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=QwARmkIByVE

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zupełnie nowe BMW M3 E30 Sport Evolution na sprzedaż

Stracił panowanie nad autem, ale cudem uniknął kontaktu z barierkami na Nurburgringu (Video)