w

Smart ForTwo i ForFour oficjalnie

W sieci właśnie pojawiły się zdjęcia przedstawiające dwa nowe modele Smarta – ForTwo i ForFour. Oba samochody wyróżniają się niebanalną stylistyką.smart_fortwo_2014_1

 

Ich małe nadwozia emanują nowoczesnością. Warto zwrócić uwagę, że ich design jest prawie identyczny. Różnią się przede wszystkim ilością drzwi i rozmiarami. Przednie części karoserii nowych Smartów tworzą ciekawie narysowane reflektory, uśmiechnięty grill i obły zderzak. Z tyłu prezentują się zadziornie, dzięki mocno wystającemu zderzakowi i ostrym liniom.

smart_fortwo_2014_2

A co z wnętrzem? Tu również nowości. Kokpit stał się teraz doroślejszy i lepiej wykonany. Zyskał także na ergonomii. Ilość miejsca jest oczywiście ograniczona, ale to akurat właścicielom Smartów nie przeszkadza. Fani motoryzacji francuskiej bez wątpienia zauważą co najmniej kilka elementów, które przypominają pokrewieństwo z Renault. Przykłady? Choćby klamki i gałka zmiany biegów. Debiut? Już w październiku.

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fiat Panda Cross

Wzrost sprzedaży Peugeota