w

Samsung WB110

Samsung Electronics wprowadził do sprzedaży w Polsce najnowszy kompaktowy aparat fotograficzny WB110. Dzięki szerokokątnemu obiektywowi 22,3 mm, podwójnej stabilizacji obrazu oraz 26-krotnemu zoomowi optycznemu użytkownik może utrwalić na zdjęciach o doskonałej jakości niemal wszystkie najważniejsze chwile swojego życia. Aparat umożliwia także nagrywanie filmów w standardzie HD.

 

Z uniwersalnym aparatem Samsung WB110 żadne ujęcie nie jest trudne do wykonania. Przy pomocy nadzwyczajnie długiego zoomu 26x można śmiało fotografować nawet najdalsze obiekty, zaś wyjątkowo szeroki kąt widzenia pozwala także na łatwe uchwycenie planów takich jak panoramy czy zdjęcia grupowe. Matryca o imponującej rozdzielczości 20,2 megapikseli i szeroki zakres czułości (80-3200 ISO) zapewniają z kolei wierne odzwierciedlenie kolorów oraz doskonałą ostrość obrazu.

 

Model WB110 został wyposażony w podwójną, optyczno-cyfrową stabilizację, dzięki czemu użytkownik może fotografować praktycznie w każdej sytuacji. Co więcej, 3-calowy wyświetlacz LCD umieszczony z tyłu urządzenia automatycznie dostosowuje swoją jasność do ilości światła w otoczeniu, dlatego kadrowanie czy przeglądanie fotografii i filmów na ekranie nie będzie sprawiać problemu nawet w słoneczny dzień. Funkcja Smart Auto analizuje kluczowe elementy w kadrze i samoczynnie dobiera właściwe parametry obrazu, które pozwolą uzyskać najlepsze możliwe ujęcie. Osoby lubiące fotografować panoramy mogą liczyć na wsparcie intuicyjnej opcji Live Panorama.

 

Użytkownicy najnowszych aparatów Samsung z serii WB nie muszą się ograniczać do rejestrowania tylko statycznych obrazów. Model WB110 umożliwia bowiem nagrywanie filmów w rozdzielczości HD z częstotliwością 30 klatek na sekundę ? równie dobrych, co nakręcone niejedną kamerą.

 

Aparat Samsung WB110 dostępny jest w kolorze czarnym lub czerwonym. Sugerowana cena detaliczna Samsung WB110: 849 zł

 

Źródło: informacja prasowa, Samsung 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Samsung ATIV Book 9 Plus

BMW serii 2 Coupe oficjalnie