w

Samsung QF30 ? kamera z funkcją transmisji na żywo

Samsung poszerzył swoją ofertę produktową o kamerę wideo QF30. Nowy model doskonale sprawdza się do tworzenia transmisji na żywo w internecie. Dzięki modułowi Wi-Fi możliwe jest natychmiastowe udostępnianie filmów do sieci.

 

Kompaktowa kamera wyposażona jest między innymi w matrycę BSI CMOS 5 MPix, zoom optyczny 20x, zoom cyfrowy 40x, technologię nagrywania filmów w jakości Full HD oraz zaawansowane funkcje bezprzewodowe.

 

Dzięki strumieniowej transmisji na żywo, filmy mogą być od razu udostępniane w sieci. To wszystko sprawia, że QF30 idealnie nada się do tworzenia wideo na bloga, do wideokonferencji, ale również jako narzędzie do monitorowania domu.

 

Dzięki funkcji Mobile Link kamera może być zsynchronizowana ze smartfonem, w celu obróbki i dzielenia się wideo.

 

Kamera Samsung QF30 jest prosta w obsłudze, użytkownicy mogą korzystać z wielu funkcji, nie rezygnując z jakości wideo. Dostępność w białym lub czarnym kolorze i minimalistycznej stylistyce na pewno trafi w gusta każdego.

 

 

 Autor: Kamil Myszkowski

Źródło: Samsung

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotograficzne „Cafe pod Migawką” w Sosnowcu

Loeb po raz siódmy!