w

Salon dostawczych Fordów w Katowicach – otwarcie

PGD należy do największych sił dealerskich w naszym kraju. Jedną z podstawowych zalet jej obiektów sprzedaży jest lokalizacja. Aby ją dodatkowo udoskonalić, władze zdecydowały się na przeniesienie jednego z salonów.

Teraz użytkowe modele Forda można kupić w Katowicach przy Alei Roździeńskiego- obok salonu Multexim, który istnieje już prawie 20 lat. Transit Centrum to placówka spełniająca wymagania klientów – nie tylko te lokalizacyjne. Znajdziemy tam doradców wyspecjalizowanych właśnie w tego typu samochodach. Nie zabrakło także szerokiego parku aut testowych (zarówno Van, jak i Tourneo z każdego typoszeregu). Warto dodać, że sam salon prezentuje się całkiem okazale – i w środku, i na zewnątrz.

Nowy obiekt oferuje również takie usługi, jak: ubezpieczenia, finansowanie, odkup samochodów używanych, sprzedaż akcesoriów oraz specjalistyczną obsługę serwisową. Co istotne, dysponuje podnośnikami czterokolumnowymi 6,5 i 5,7 tony, dwoma pięciotonowymi i pełną ścieżką diagnostyczną.

Wstęgę otwierającą Transit Centrum przecinali Wojciech Wachowski (Ford Polska) oraz Grzegorz Hankus i Mirosław Cichy – prezesi PGD. „Jesteśmy przekonani, że bezpośrednie sąsiedztwo salonów samochodów osobowych oraz dostawczych odpowiada na potrzeby klientów flotowych oraz małych i średnich przedsiębiorców, których parki firmowe złożone są z aut obu segmentów” – powiedział Łukasz Wesołowski, dyrektor DF Grupy PGD. I pod tymi słowami możemy się podpisać. Trzymamy kciuki za cały zespół, powodzenia!

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mercedes-Benz GLE Coupe Orange Art Edition

Aston Martin Vantage AMR oficjalnie