w

Renault Koleos po liftingu – polski cennik

Flagowy SUV Renault przeszedł ostatnio kurację odmładzającą. Właśnie doczekaliśmy się polskiego cennika odświeżonego modelu.

Auto dostępne jest w dwóch konfiguracjach napędowych. Bazową ofertę stanowi nowy diesel 1.7 dCi, który generuje 150 KM. Współpracuje z nim seryjnie przekładnia X-Tronic (bezstopniowa z wirtualnymi przełożeniami) przekazująca moc na oś przednią. Za ten wariant z podstawowym wyposażeniem (Zen) trzeba zapłacić co najmniej 122 900 zł. Chętni na lepszą wersję mogą dopłacić 10 000 zł do Intens.

Ten drugi poziom wyposażenia jest natomiast seryjnym w przypadku mocniejszej konfiguracji. Tutaj bazę stanowi 190-konny diesel, który również jest uzupełniony przekładnią X-Tronic, tyle że przekazuje ona wszystkie argumenty na obie osie (4WD). Ceny takiego połączenia startują od 148 900 zł. Chętni na topowy wariant wyposażenia (Initiale Paris dostępny tylko z mocniejszym silnikiem) muszą liczyć się z wydatkiem 164 900 zł

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hamilton covid

Grand Prix Wielkiej Brytanii – wiele zwrotów akcji, zwycięstwo Hamiltona

Czworo dzieci ukradło rodzicom auto – zostali znalezieni 1000 km dalej…