w

Postanowił zaoszczędzić na transporcie przewożąc lodówkę na klapie bagażnika. Policjanci nie byli zachwyceni

Nieudana próba zaoszczędzenia na transporcie
Postanowił zaoszczędzić na transporcie przewożąc lodówkę na klapie bagażnika. Policjanci nie byli zachwyceni

Rozrzutność nie sprzyja rozwojowi i inwestycjom. Bycie skąpcem to równie złe podejście. Konieczna jest równowaga, jak we wszystkim innym.

Tutaj niestety jej zabrakło. Pewien kierowca postanowił zaoszczędzić na transporcie przewożąc lodówkę własnym pojazdem. Jako że był w posiadaniu Toyoty Camry, nie było szans na zmieszczenie gabarytu do bagażnika.

Bohater postanowił jednak wykorzystać swoją wyobraźnię na rozwiązanie problemu. Najpierw pokrył tylną część karoserii wykładziną, żeby nie porysować szyby i lakieru. Następnie umiejscowił lodówkę na klapie bagażnika. Ostatnim etapem było prowizoryczne zabezpieczenie przedmiotu za pomocą lin.

Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że jazda z tak umieszczonym ładunkiem była skrajnie nieodpowiedzialna. Nagłe hamowanie mogłoby sprawić, że lodówka zamieniłaby się w rakietę szukającą obiektu do zniszczenia.

Na nieszczęście kierowcy, wszystko zostało wychwycone przez lokalny patrol policji. Spotkanie skończyło się koniecznością zamówienia bezpiecznego transportu.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GP Styrii 2021 F1 wyniki

Grand Prix Styrii 2021: Verstappen bezkonkurencyjny, Hamilton ponownie drugi

Lamborghini Huracan Evo Follow-me car

Nowy samochód techniczny na bolońskim lotnisku. Lamborghini Huracan Evo w nietypowej roli