w

Postanowił ukraść Audi przebrany za kobietę. Chwilę później został złapany (wideo)

Złodziej przebrany za kobietę
Postanowił ukraść Audi przebrany za kobietę. Chwilę później został złapany (wideo)

Pomysłowość niektórych przestępców zahacza o granice absurdu. Oto kolejny tego przykład prosto z województwa dolnośląskiego.

Nagranie z monitoringu prywatnej posesji ujawnia, jak człowiek w spódniczce, peruce i szpilkach wchodzi na plac i zmierza w stronę jednego z zaparkowanych samochodów. Szybko okazało się, że postanowił ukraść Audi przebrany za kobietę.

Duże prawdopodobieństwo, że osobnik znał miejsce i wiedział, że obiekt jest monitorowany. Wpadł więc na pomysł, którego raczej nie przemyślał. Przebranie na niewiele się zdało, co zrozumiał parę chwil później.

Mężczyzna myślał, że nie zostanie zdemaskowany. Jego niecny plan szybko przerodził się w porażkę. Nie ukrył ani siebie, ani pojazdu. Nie pozbył się także wątpliwego kamuflażu, co sprawiło, że łatwo było przypisać do niego wszystkie czyny.

Ambitny plan, wątpliwe wykonanie

Dolnośląscy policjanci zdołali namierzyć skradziony samochód – nie mieli z tym większych problemów, biorąc pod uwagę tempo działania. Okazało się, że w jego kabinie przebywa domniemany sprawca, który z pewnością był tym wszystkim zaskoczony. Podejrzany nie miał na sobie kobiecego ubrania, ale nie był na tyle bystry, żeby pozbyć się brawurowego stroju.

Funkcjonariusze przeszukali pojazd i szybko znaleźli przebranie, które miało zmylić trop. Jak można się domyślać, mężczyzna trafił do aresztu, a przy okazji usłyszał zarzut kradzieży. Teraz czeka go sprawa w sądzie, sporo wstydu i duże prawdopodobieństwo, że odsiadka.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mercedes Klasy A Hakkinen Edition

Stary Mercedes Klasy A w cenie nowego AMG A 35. Kto go kupi?

DTŚ - kolizja trzech samochodów, 24.08.2021

Zakręt Mistrzów na DTŚ: Seria zderzeń zakończona kolizją trzech aut (wideo)