w

Porsche Taycan po wizycie u TechArt – imponować w ciszy…

Czy tego chcemy, czy nie, na drogach będzie przybywać aut elektrycznych. Większość producentów twierdzi, że to przyszłość motoryzacji. Jak długa? Kto wie…

Dla tych, którzy lubią szpanować w ciszy…

Taycan jest jednak jednym z tych „elektryków”, które budzą pozytywne emocje. Myślę, że można go określić mianem auta z charakterem, choć rozpędzanie się w zupełnej ciszy jeszcze przez jakiś czas będzie traktowane jak mocno nienaturalne. Tak czy inaczej, ciekawa sylwetka nowego Porsche przypadła do gustu tunerom. Jednym z nich jest TechArt, który postanowił wziąć na swój warsztat jeden z egzemplarzy.

Body kit wyraźnie wpłynął na sylwetkę pojazdu. Z pewnych perspektyw, można nawet stwierdzić, że to 911-tka. W skład body kitu wchodzą przeprojektowane zderzaki, nakładki progowe i nowa maska. Dopełnieniem całości są 22-calowe, wieloramienne felgi. Trzeba przyznać, że tak skonfigurowany Taycan robi jeszcze większe wrażenie.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Honda Jazz IV debiutuje na polskim rynku. Seryjnie jako hybryda!

Volkswagen Arteon Shooting Brake i kolejna porcja zdjęć – niektórzy mogą się zdziwić…