w

Porsche Panamera Stingray TopCar

Porsche Panamera to wyjątkowo nietypowy samochód luksusowy. Trudno nazwać go limuzyną, ale nie jest też typowym hatchbackiem.

porsche_panamera_topcar_2014_3

Jest więc swojego rodzaju wyzwaniem dla tunerów. Tym razem trafił na warsztat TopCar. Zmodyfikowany egzemplarz wyróżnia biały lakier kontrastujący z niebieskimi wstawkami. Nie zabrakło oczywiście body kitu, który nie należy do agresywnych. Wręcz przeciwnie, dobrze i z umiarem podkreśla sylwetkę auta. Udanym dopełnieniem całości są atrakcyjne felgi aluminiowe. Nie bez znaczenia jest fakt, że każdy dodatek został wykonany z włókna węglowego, dzięki czemu Panamera nie przybrała zbyt znacznie na masie.

porsche_panamera_topcar_2014_2

Tuner postanowił nie zmieniać niczego w silniku, decydując się jedynie na modyfikacje optyczne. Dziwi nas zatem cena pakietu – 47 150 euro to zdecydowanie za dużo…

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BMW serii 2 Active Tourer – nowe jednostki i napęd na cztery koła

Audi A8 4.2 V8 Senner Tuning