w

Porsche 911 GTS Club Coupe trafia do nabywców

Dziesięciu szczęśliwców z Porsche Club of America miało okazję odebrać limitowany samochód wprost z fabryki w Zuffenhausen.

Porsche 911 GTS Club Coupe powstało z okazji 60-tej rocznicy powstania największego amerykańskiego klubu zrzeszającego posiadaczy samochodów niemieckiej marki. Jak łatwo można się domyślić, wyjątkowy model powstanie w zaledwie 60-ciu egzemplarzach. Oprócz unikatowego lakieru Club Blau wyróżnia się pakietem stylistycznym SportDesign, który obejmuje m.in. charakterystyczny tylny spojler, przywodzący na myśl legendarne 911 Carrera RS z 1973 roku. Pakiet dopełniają 20′ calowe felgi aluminiowe wzorowane na kultowych obręczach Fuchsa. Sporo uwagi poświęcono również wnętrzu, gdzie wśród materiałów wykończeniowych znajdziemy skórę oraz włókno węglowe. Nie zabrakło również okolicznościowych tabliczek znamionowych, przypominających o tym, że wyceniane na nieco ponad 136 tysięcy dolarów Porsche nie jest kolejną, „zwyczajną” 911-tką.

 

Źródło: WCF

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dwie osoby zginęły przez wymontowanie poduszek i… włożenie kokainy

Range Rover Evoque Cabrio w terenie