w

Peugeot Traveller i-Lab

Traveller to najnowsza broń Peugeota w walce o klienta szukającego dużego i komfortowego auta, w którym zmieści się więcej niż 5 osób.

peugeot_traveller_ilab_2016_5

Auto zadebiutuje w Genewie razem z wersją i-Lab, która może uchodzić za mobilne biuro. Z zewnątrz wyróżnia go brązowy lakier, który uzupełniają ładne, 5-ramienne felgi. Pod maską znajdziemy natomiast 180-konnego diesla z rodziny BlueHDi. Traveller i-Lab ma na pokładzie 6 niezależnych siedzeń i 32-calowy tablet pełniący także rolę stolika. Co więcej, podróżni mogą liczyć na bogate wyposażenie, w skład którego wchodzą m.in.: wszelkiego rodzaju systemy bezpieczeństwa, kamery monitorujące obszar wokół auta, nawigacja 3D, Internet z WiFi i zestaw audio złożony z 17 głośników. Podejrzewamy, że bez warunku na wersję, będzie to bardzo udane i praktyczne auto. Już nie możemy się doczekać testu!

 

Źródło: Peugeot

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Land Rover Discovery Sport Startech

MINI Cooper SD – Wbrew panującym trendom