w

Nowy Volkswagen Polo – zapowiedź

W sieci pojawiło się już sporo szpiegowskich zdjęć nowego Volkswagena Polo. Teraz przyszedł czas na oficjalną zapowiedź.

Uzupełniono ją dwiema fotografiami przedstawiającymi szczegóły karoserii – zarówno z przodu, jak i z tyłu. Już po pierwszym rzucie okiem można stwierdzić, że projektanci marki z Wolfsburga nie zdecydowali się na żadne szaleństwa stylistyczne. Polo wciąż będzie powściągliwe pod tym względem. Za sprawą przyjemniej narysowanych detali, a także nowego oświetlenia ma jednak wyglądać bardziej elegancko. Wnętrze nie zostało jeszcze ujawnione, ale możemy bez wahania poinformować, że będzie nawiązywało do innych modeli Volkswagena – ergonomia ponad wszystko. Z kolei w gamie jednostek znajdą się m.in.: 1.0 TSI, 1.5 TSI i 1.6 TDI. Niewykluczone, że powstanie Polo GTI z 2-litrowym TSI pod maską.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rajdowy Land Rover Discovery na sprzedaż! (zdjęcia + video)

Hyundai Kona – wnętrze