w

Nowy Peugeot 508 – debiut w Genewie

Kolejne wcielenie Peugeota 508 to jeden z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie debiutów 2018 roku. Chwila jego premiery zbliża się wielkimi krokami…

Auto zostanie pokazane szerokiej publiczności na marcowym Salonie w Genewie. Duże prawdopodobieństwo, że chwilę wcześniej do sieci wyciekną jego oficjalne zdjęcia. Czego możemy się spodziewać? Na pewno odważnego designu, który będzie emanował i nowoczesnością, i elegancją. Z przodu powinny się znaleźć reflektory i grill zbliżone do tych z modeli 3008 i 5008. Tylną część karoserii będą zdobić lampy z „pazurowatym” wypełnieniem i czarna listwa umieszczona pomiędzy nimi. Z kolei we wnętrzu zostanie zamontowany iCockpit najnowszej generacji.

W gamie jednostek napędowych znajdą się zarówno benzyniaki, jak i diesle. Ofertę wzbogaci także hybryda o łącznej mocy ok. 300 KM.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kobieta i drzwi jej auta… przyklejone taśmą. Małopolscy policjanci nie kryli zdziwienia

Motonegocjator – zakup samochodu w sieci