w

Nowy Mercedes-Benz GLE – cennik

Polski oddział Mercedesa przedstawił ceny kolejnej generacji modelu GLE, której zdjęcia zostały ujawnione w poprzednim miesiącu. Szybko… Nie można jednak tracić czasu – klienci przecież czekają.

Nowe wcielenie niemieckiego SUV-a stało się nieco zgrabniejsze i znacznie nowocześniejsze pod względem stylistycznym. Zyskało także jeszcze lepiej wykonane i obficiej wyposażone wnętrze, w którym nie brakuje najbardziej zaawansowanych elementów z dziedzin bezpieczeństwa i komfortu. Warto dodać, że mocną stroną auta wciąż są walory praktyczne – bagażnik może zmieścić od 825 do 2055 litrów!

Na pierwszy ogień idą dwie wersje silnikowe: GLE 300d (dwulitrowy diesel o mocy 245 KM) i GLE 450 (trzylitrowy benzyniak o mocy 367 KM). Oba występują seryjnie z przekładnią automatyczną i napędem 4MATIC. Ceny tego pierwszego startują od 269 900 zł, a drugiego – od 324 000 zł. Niebawem ofertę powinny uzupełnić odmiany 400d i 500.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czterodrzwiowy Mustang…? Ford poważnie rozważa taki wariant.

Jak wykorzystać zużyte opony?