w

Nowe Audi A3 – nie będzie 3-drzwiowej wersji

Aktualnie oferowana generacja Audi A3 zadebiutowała w 2012 roku. Ponad 12 miesięcy temu pokazano ją po liftingu. To oznacza, że zbliża się nowe wcielenie…

Kompakt z Ingolstadt cieszy się dużą popularnością w Europie. Auto ma porządne wykończenie, dobre wyposażenie i wiele możliwości konfiguracyjnych.Wraz z debiutem nowej generacji odpadnie jednak odmiana 3-drzwiowa. Czy wpłynie to na sprzedaż? Według nas i prognoz przedstawicieli Audi – nie. Popyt na 3-drzwiowe nadwozia spada i to nie tylko w segmencie C. Klienci wolą minimalnie mniej atrakcyjne, ale znacznie bardziej praktyczne warianty 5-drzwiowe. Nowe Audi A3 zadebiutuje najprawdopodobniej w 2019 roku. Jeśli więc jesteście zwolennikami “sportowego wyglądu” w tym modelu, to nie macie zbyt dużo czasu na zastanawianie się nad zakupem.

Wojciech Krzemiński

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

McLareny szalejące po szutrze (Video)

Mercedes-Maybach 6 Convertible – zapowiedź