w

Nissan Note Nismo

Reaktywacja Nissana trwa w najlepsze. Nie tak dawno informowaliśmy, że najnowszy przedstawiciel marki w segmencie C, Pulsar, doczeka się sportowej odmiany Nismo. Teraz mamy kolejną dobrą wiadomość z tej dziedziny.

nissan_note_nismo_2016_1

Wersja Nismo pojawi się także w postaci Nissana Note’a, czyli małego minivana wyróżniającego się bardzo przestronnym wnętrzem. Można przypuszczać, że auto zostanie gruntownie przebudowane, ponieważ jego proporcje nie są „sportowe”. Spodziewamy się więc obniżonego i twardszego zawieszenia, zwiększonego rozstawu osi i dodatków aerodynamicznych.

nissan_note_nismo_2016_3

Najważniejszy jest jednak silnik. Nie znamy jeszcze szczegółów, ale już wiadomo, że jego moc będzie wynosić około 160-180 KM. To naprawdę dużo jak na tak niewielki samochód. Debiut? Podejrzewamy, że w 2016 roku, ale na potwierdzenie tych informacji musimy jeszcze trochę poczekać.

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Debiut Mercedesa AMG GT

Aston Martin Lagonda