w

Mission Impossible 7: Tom Cruise w towarzystwie wyjątkowych aut

BMW M5 Mission Impossible 7
Mission Impossible 7: Tom Cruise w towarzystwie wyjątkowych aut

Mission Impossible to jedna z najpopularniejszych serii filmów sensacyjnych. Już wkrótce do kin trafi kolejna, już siódma część.

Producentem i jednocześnie głównym bohaterem tych filmów jest Tom Cruise. Szczegółowa fabuła nie została jeszcze ujawniona. Po nowej produkcji możemy jednak spodziewać się wielu zwrotów akcji, niebezpiecznych scen i wyczynów kaskaderskich.

Jak zwykle pojawią się również wyjątkowe auta. Do sieci trafił właśnie materiał, który zdradza jeden z urywków. Widać na nim, jak Ethan Hunt ucieka przed sznurem radiowozów. Pomaga mu w tym nowe BMW M5 pozbawione drzwi. Podejrzewamy, że w filmie znajdzie się przynajmniej kilka bardzo pożądanych modeli. Ciekawostką są też pojazdy techniczne: Nissan GT-R i Porsche Cayenne.

Premiera filmu miała odbyć się w lipcu przyszłego roku, ale pandemia koronawirusa sprawiła, że musiała zostać przeniesiona na 19 listopada.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skoda Octavia RS 2021 cennik

Skoda Octavia RS 2021 wyceniona w Polsce. Podstawa za 147 850 zł

Test Tucsona 1.6 CRDI

Hyundai Tucson 1.6 CRDI 7DCT Style – Ostatni dzwonek