w

Mikro system X-SMC00 od Pioneera

Pioneer właśnie zaprezentował najnowszy mikro system, który może zostać dopasowany praktycznie do każdego wnętrza.

Bardzo często podoba nam się jakiś sprzęt grający, ale rezygnujemy z niego ze względu na wygląd. Dlaczego? Po prostu nie pasuje on do wystroju wnętrza, w którym miałby się znaleźć.

 

Pioneer postanowił jednak ułatwić życie klientom borykającym się z tym problemem. Firma zaprojektowała mikro system, który wyróżnia się przede wszystkim możliwością aranżacji. Po pierwsze, można wymienić panel przedni, który umożliwi dobranie odpowiedniej barwy do naszego pokoju. Po drugie, sprzęt może zostać zawieszony bądź położony. Po trzecie, dzięki niewielkim gabarytom, nie rzuca się w oczy.

 

Teraz kilka słów o wartościach technicznych. Mikro system Pioneera został wyposażony w odtwarzacz CD, tuner radiowy FM, stację dokującą iPhone/iPod, wejście USB, wejście Audio-in oraz gniazdo słuchawkowe. X-SMC00 wydaje z siebie dźwięki za pomocą dwóch głośników pełnozakresowych o mocy 10W RMS. Oczywiście istnieje możliwość wzmocnienia basu i korektor dźwięku.

 

Taka charakterystka mikro systemu sprawia, iż nie musimy się martwić o zmianę wystroju pomieszczenia, bądź mały remont. X-SMC00 może być nazwany kameleonem wśród tego typu sprzętów, dzięki któremu nie będziemy chcieli wyrzucić ulubionej muzyki na dno własnej szafy.

 

Autor: Wojciech Krzemiński
Źródło: Pioneer

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najwięcej zwolnień w produkcji oraz sprzedaży. Pracownicy IT, HR i marketingu mogą spać spokojniej

Volkswagen e-Co-Motion