w

McLaren 720S Carlex Design

Firma z Bielska-Białej wielokrotnie udowadniała, że należy do światowej czołówki w swojej branży. Ten projekt to tego kolejne potwierdzenie.

Pokuszę się nawet o dodanie, że poprzeczka została podniesiona niezwykle wysoko. Na warsztat Carlex Design trafił bowiem McLaren 720S, którego wnętrze zostało tak przeprojektowane, że możemy mówić o efekcie „wow”.

Musze Wam przyznać, że nie jestem zwolennikiem kokpitów aut tego producenta, ale polscy specjaliści wykonali kawał świetnej roboty i teraz nikt nie powinien się przyczepiać. Jakość czuć już przez zdjęcia… Świetne wrażenie robi wiśniowy zamsz uzupełniony klasyczną skórą, srebrnymi wstawkami i starannymi, jasnymi przeszyciami. Imponuje dbałość o detale i staranne wykończenie nawet w najmniejszych zakamarkach. I za to należą się bardzo duże brawa.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hyundai rozszerzy gamę modeli „N”

BMW M3 (E46) – kolejny poszkodowany na Nurburgringu (Video)