w

Lexus LF-SA Concept

Na stoisku Lexusa podczas targów w Genewie można podziwiać niezwykły model koncepcyjny. Czy tak w przyszłości będą wyglądać najpopularniejsze mieszczuchy?

Wizja miejskiego samochodu od Lexusa prezentuje się niezwykle oryginalnie. Odważne linie i spora liczba ciekawych przetłoczeń sprawia, że model z łatwością przyciąga ciekawskie spojrzenia. Samochód z powodu swoich niewielkich rozmiarów (3,4 metra długości, 1,7 metra szerokości i tylko nieco ponad 1,4 metra wysokości) oraz fenomenalnej zwrotności ma znakomicie odnajdywać się w realiach wielkomiejskiej rzeczywistości. Na pokładzie znalazło się miejsce dla bardzo rozbudowanego systemu info-rozrywki oraz znajdującego się przed oczami kierowcy wyświetlacza head-up. Wbrew pozorom, koncepcyjny LF-SA nie jest tylko pokazem możliwości – niektóre z rozwiązań stylistycznych prawdopodobnie znajdą odzwierciedlenie w planowanym na 2018 roku miejskim modelu japońskiej marki.

 

Źródło: WCF

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mercedes S63 AMG Coupe Diamond Edition Mansory

Kia Sportspace Concept