w

Lexus LC Yellow Edition

Jak już z pewnością zdążyliście przeczytać w jednym z ostatnich testów, Lexus LC to jeden z fajniejszych samochodów, z jakimi przyszło mi obcować w tym roku.

Teraz topowe gran turismo japońskiej marki premium doczekało się wersji specjalnej. Nosi ona nazwę Yellow Edition i wyróżnia się oczywiście żółtym lakierem (Flare Yellow) karoserii. Atrakcyjną sylwetkę dopełniają 21-calowe felgi ze stopów lekkich. We wnętrzu zagościła natomiast czarno-biała skóra z żółtymi przeszyciami i żółte obicia paneli drzwiowych. Z kolei podsufitkę wykończono alkantarą.

Yellow Edition oparto na odmianie Sport+, co oznacza, że w standardzie znajdują się m.in.: mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu, układ kierowniczy ze zmiennym przełożeniem, aktywny spojler oraz system tylnych kół skrętnych.

Edycja specjalna będzie konfigurowana zarówno z V8, jak i hybrydą. Auto zostanie oficjalnie zaprezentowane na zbliżającym się Salonie w Paryżu.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 tysięcy kilometrów elektrycznym Nissanem – Podróż Marka Kamińskiego

Palenie gumy zakończone wizytą nieoznakowanego radiowozu (Video)