w

Lamborghini Huracan Prior Design

Włoski supersamochód trafił na warsztat kolejnego tunera słynącego z bardzo odważnych projektów. Tym razem również nie wykazał się on powściągliwością.

Prior Design postawił masywny body kit, który poszerzył sylwetkę i nadał jej jeszcze więcej charakteru. Wymagało to oczywiście zwiększenia rozstawu kół. W oczy rzucają się muskularne błotniki wychodzące poza obrys karoserii, charakterne nakładki na zderzaki i progi oraz ogromny dyfuzor. Nie zabrakło też sportowych felg i obniżonego zawieszenia. Ponadto, panowie postanowili zmodyfikować układ wydechowy, by uzyskać jeszcze bardziej rasowe brzmienie jednostki. Warto przypomnieć, że sercem tego modelu jest 5,2-litrowe V10 generujące 600 KM i 560 Nm momentu obrotowego. Takie wartości pozwalają na przyspieszanie do pierwszej setki w 3,2 sekundy.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sergio Marchionne nie żyje

Gdy masz sedana, ale chcesz pick-upa…