w

Konflikt nastolatka z kierowcą pługa zakończony rękoczynem (Video)

Trudno jednoznacznie stwierdzić, dlaczego doszło do tej sytuacji.

 

Nagranie zaczyna się jednak w momencie, kiedy nastolatek stoi przed pługiem i wykrzykuje, że kierowca naruszył jego prawa. Krótko pisząc, delikatnie uderzył w jego nogi. Z drugiej strony, młody i mocno zdenerwowany człowiek zastawił mu celowo drogę, czego nie da się uzasadnić bez wiedzy na temat tego, co działo się wcześniej. Widać w tym wszystkim sporo przesady… W pewnym momencie podchodzi do okna kierowcy i pyta czy ma on coś do dodania. No i dodał… Strzała w kamerę, który zakończył całe nagranie. Nie wiadomo, czy doszło potem do większych rękoczynów, ale bez wątpienia nie było wesoło.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Teraz będziecie wrzucać każdy badziew znaleziony na youtube, nawet nie związany z samochodami ? Jakiś krzykacz, sex na motocyklu. I to jeszcze w kategorii „aktualności”. Zróbcie może dział „ścierwo”, będzie pasowało.

    • Staramy się wklejać różne rzeczy. Takie materiały, podobnie jak wypadki, wklejamy jako ostrzeżenia przed głupotą i przestrogę z sugestią, żeby tak nie robić 🙂 Doskonale wiesz, że stanowią one mniejszość na tle porad, testów i pozostałych aktualności, które można u nas znaleźć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mercedes-AMG GT Concept – pierwsze oficjalne wizualizacje i video

Nocne zabawy pary podczas jazdy na motocyklu (Video)