w

Kierowca Pandy w Matrixie: Chciał przebić beton?

Nieudane zawracanie
Kierowca Pandy w Matrixie: Chciał przebić beton?

Święta trwają, a to oznacza wielu świątecznych kierowców. Nie inaczej jest na Śląsku, czego świetnym przykładem jest ta sytuacja.

Użytkownik Fiata podróżował po Katowicach. Włączał się do ruchu dość wolno, ale nic nie wskazywało na to, że zdecyduje się na jakiś nieprzewidywalny manewr. W pewnym momencie znalazł się na lewym pasie uprawniającym do zawracania.

Postanowił więc zmienić kierunek jazdy o 180 stopni, ale…. nie dojechał do „zawrotki”. Próbował wykonać manewr zdecydowanie za wcześnie i nagle stanął przed betonową barierą. Na szczęście dostrzegł zagrożenie i nie doszło do kolizji.

Gdy wrócił na właściwy tor jazdy, włączył awaryjne i kontynuował jazdę. Jego następnym ruchem było przemieszczanie się prawoskrętem… na wprost. Miejmy nadzieję, że udało mu się dostrzec do miejsca docelowego bez poważniejszych przygód.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Car Of The Year 2021 finalists

Car Of The Year 2021: Lista 29 kandydatów zatwierdzona

Bitcoin w cenie nowego Audi

Bitcoin znowu rośnie: Teraz jest tyle wart, co nowe Audi!