w

Hyundai i20 – nowe informacje

Nowy Hyundai i20 został w zeszłym miesiącu oficjalnie przedstawiony. Dziś otrzymaliśmy kolejną porcję informacji na jego temat.

new_hyundai_i20_2014_2

Jak się okazuje, koreańscy inżynierowie i styliści pracują nad odmianą 3-drzwiową tego modelu. To oznacza, ze i20 nie będzie stawiał tylko na praktyczność, ale także na ciekawy design. Być może tym sposobem Hyundai chce skusić również młodszych klientów. Ten wariant nadwoziowy zapowiada oficjalny szkic. Być może odmiana 3-drzwiowa doczeka się sportowej wersji? Tego byśmy sobie życzyli… Mniej praktyczne i20 ma zadebiutować w lutym 2015 roku.

new_hyundai_i20_2014_3

Wraz z tymi doniesieniami w sieci pojawiły się zdjęcia wnętrza koreańskiego przedstawiciela segmentu B. Projekt kokpitu jest konserwatywny i wygląda znacznie doroślej niż w poprzedniej generacji. Już na pierwszy rzut oka widać, że można liczyć na ciekawą kolorystykę i bardzo dobrą ergonomię. Nie zabraknie także bogatego wyposażenia, takiego jak szklany dach, skórzana tapicerka, automatyczna klimatyzacja, komputer pokładowy, podgrzewana kierownica itp. Spodziewamy się także znacznie lepszych materiałów wykończeniowych. Pozostaje tylko czekać na oficjalny debiut w Polsce!

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Renault Alpine coraz bliżej!

Renault Megane Coupe Ultimate Edition