w , ,

Ford Multi Opcje

Używaj, a potem zamień na nowy z nową ofertą Ford Multi Opcje

Za kilka stów miesięcznie  można mieć różne rzeczy. Niektórzy przeznaczą zbliżoną sumę na sobotnią imprezę, inni na uzupełnienie swojej kolekcji znaczków. Są też tacy, którzy schowają ją w skarpetce. Te wszystkie warianty łączy jeden wspólny mianownik: żaden nie ułatwia życia. Wiem, brzmi ogólnie, dlatego do rzeczy…

Co byście powiedzieli, gdyby za równowartość kilkuset złotych miesięcznie mieć nowy, dobrze wyposażony samochód porządnej marki? No właśnie, dla wielu osób wydaje się to odrealnione, bo takie raty płaci się za telewizory czy pralki. Ford stanął jednak na wysokości zadania i stworzył wyjątkowo ciekawą ofertę.

Sprawdź ofertę Ford Multi Opcje

Fiesta_1

Zacznijmy od Fiesty. Ten miejski model uchodzi za jedną z najbardziej atrakcyjnych konstrukcji w swoim segmencie. Największym wyróżnikiem są jednak świetne właściwości jezdne, o których większość konkurentów może tylko pomarzyć. Tym bardziej dziwi, że za 368 zł miesięcznie można zostać właścicielem tego modelu. Co ważne, oprocentowanie kredytu wynosi skromne 1,99%. Pewnie wielu z Was od razu pomyśli, że będzie to słabo wyposażony egzemplarz. Nic bardziej mylnego! Ta kwota pozwoli na wyjechanie z salonu 5-drzwiową ?sztuką? z 82-konnym silnikiem benzynowym, klimatyzacją, podgrzewaną przednią szybą, radioodtwarzaczem CD, komputerem pokładowym, centralnym zamkiem, a nawet 7 poduszkami powietrznymi. Nie tylko brzmi, ale też wygląda dobrze.

Fiesta_back_2

Na tym jednak nie koniec. Doświadczony producent zdaje sobie sprawę, że ta oferta powinna obejmować również auta bardziej rodzinne. I właśnie dlatego w ramach Ford Multi Opcje dostępny jest także Focus, którego można mieć za 576 zł miesięcznie. Warto dodać, że tutaj oprocentowanie kredytu wynosi dokładnie tyle samo ? jedyne 1,99%. W tym przypadku też możemy liczyć na klimatyzację, rozbudowany system multimedialny, elektryczne szyby, światła przeciwmgłowe, 6 poduszek, komputer pokładowy, tempomat, podgrzewaną szybę przednią, system ISOFIX, centralny zamek i skórzaną kierownicę. A co znajdziemy pod maską? Niezawodny, 105-konny silnik benzynowy o pojemności 1,6 litra. Po prostu fajny samochód, prawda?

Focus_1

Jeśli więc ktoś liczy się z własnymi pieniędzmi, a jednak nie chce auta używanego ze względu na wysokie ryzyko, powinien dobrze przemyśleć ofertę Forda. Nie ma w niej ukrytych kruczków, które mogą zmienić sytuację po podpisaniu umowy. Daje ona nawet możliwość samodzielnego zdecydowania, co zrobić po skończeniu umowy:

  • zamienić auto na nowe;
  • zwrócić;
  • spłacić do końca w dogodnych ratach i zatrzymać.

Szczegóły oferty Ford Multi Opcje

Focus_back_2

Dzięki temu rozwiązaniu klient nie musi martwić się o to, co będzie się działo z samochodem. Szeroki wachlarz wyboru, jaki daje Ford Multi Opcje pozwala na pełną swobodę i umożliwia łatwą wymianę samochodu na nowy. Śmiem twierdzić, że jest to znacznie wygodniejsze i bezpieczniejsze, niż ?wiązanie? się z autem na stałe, dlatego tę ofertę można bez najmniejszych wątpliwości uznać za godną polecenia.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BMW serii 3 Moshammer

Ibiza Cupra – zaprogramowana na szybkość