w

Faraday Future – kolejne zapowiedzi (Video)

Pierwszy model marki ma zostać zaprezentowany już 3 stycznia.

Napędzany silnikami elektrycznymi SUV po dziesiątkach (albo setkach, straciliśmy rachubę…) zapowiedzi wreszcie będzie miał szansę pokazać się szerszej publiczności. Rywal Tesli Model X ma oferować zasięg około 482 kilometrów oraz osiągi pozwalające na rywalizację w sprincie z samochodami sportowymi. W najnowszym filmie możemy zapoznać się z niektórymi detalami luksusowego wnętrza, które zdaniem przedstawicieli marki ma odznaczać się ergonomią zainspirowaną przez rozwiązania stosowane przez NASA.

Debiut modelu z pewnością na pewien czas odwróci uwagę od nasilającego się napływu negatywnych informacji o różnych problemach marki, w tym tych dotyczących kiepskich finansów – prawdopodobnie z tego powodu firmę w ostatnim czasie opuściło dwóch czołowych członków kierownictwa. Niezależnie od wewnętrznych perturbacji niecierpliwie czekamy na debiut modelu – oczekiwania względem konstrukcji są bardzo wygórowane, dlatego jesteśmy ciekawi jak wypadną w starciu z rzeczywistością.

 

Źródło: Motor1

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co dalej z Oplem GT Concept?

Lamborghini Reventon trafi na aukcję!