w

Eko-terroryści spuszczają powietrze z opon. Są kolejni poszkodowani

Eko-terroryści spuszczają powietrze z opon
Eko-terroryści spuszczają powietrze z opon. Są kolejni poszkodowani

Ochrona środowiska to niezwykle ważna sprawa. Nietrudno jednak odnieść wrażenie, że wybrańcy, którzy decydują o losach tej planety najpierw patrzą na pieniądze, a dopiero potem zwracają uwagę, nierzadko pozornie, na dobro ekologiczne.

Wprowadzanie wymuszanych, nienaturalnych zmian na rynku motoryzacyjnym jest szkodliwe zarówno dla producentów, jak i konsumentów. Wszystko realizowane jest pod osłoną rzekomej chęci ratowania klimatu. Do tego dochodzą „pożyteczni głupcy”, którzy w imię błędnie pojmowanej rzeczywistości starają się wywierać presję na innych. To tzw. eko-terroryści działający na różne sposoby.

Jedna z takich grup nosi nazwę „Tyre Extinguishers”. Działa ona pod przykrywką. Efekt głupoty jej „aktywistów” można zaobserwować w różnych zakątkach świata – szczególnie w Europie Zachodniej oraz Ameryce Północnej.

>Aktywiści klimatyczni wysypali 8 kilogramów mąki na eksponat. „BMW M1 przykryte śniegiem”

Jak można się domyślać, w Chinach, Ameryce Południowej i innych zanieczyszczonych regionach tej planety nie są tak chętni do irytowania władz oraz obywateli, co ma związek z prawem i nastrojami społecznymi.

Eko-terroryści powinni zostać ukarani

Jak sama nazwa wskazuje, działania tych ograniczonych ludzi polegają na spuszczaniu powietrza z opon, co może być przyczyną problemów nie tylko z ogumieniem, ale też z czasem. Ktoś, kto spieszy się do pracy nie dotrze na czas, bo jakiś głupi człowiek postanowi mu to uniemożliwić.

Ostatnie działania zostały zarejestrowane w Beacon Hill (Boston, Stany Zjednoczone), gdzie odnotowano ponad 40 akcji z uszkodzonymi oponami. Wszystkie dotyczyły SUV-ów ze spalinowymi silnikami.

Eko-terroryści spuszczają powietrze z opon
Eko-terroryści spuszczają powietrze z opon

Eko-terroryści twierdzą, że to właśnie te samochody są głównym złem dla środowiska. To pokazuje, że nie mają pojęcia o rzeczywistości i badaniach. Krótko mówiąc, są ograniczeni. Pomijając już wątek 2,5-tonowych aut elektrycznych, warto zwrócić uwagę na światowy przemysł energetyczny. Uprzykrzanie życia zwykłemu człowiekowi nie ma najmniejszego sensu.

Działania eko-terrorystów
Przestępcy zostawiają kartki za szybami, które w ich mniemaniu załatwiają sprawę

Ktoś mógł spieszyć się do pracy, mieć umówioną wizytę lekarską albo chcieć odwieźć kogoś do szpitala. I nie mógł, bo banda zmanipulowanych entuzjastów terroru rzekomo środowiskowego stwierdziła, że ma prawo powstrzymać innych.

Kary bezwzględnego więzienia i wysokie grzywny powinny ostudzić zapędy takich ludzi, podobnie jak tych, którzy walczą z globalnym ociepleniem niszcząc dzieła sztuki.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Takie dzialanie powinnjo byc trektowane jako atak terrorystyczny, i jaki usilowanie spowodowalnia katastrofy w ruchu ladowym. Poszkodowany powinien od Policji dostac dane sprawcy, szkode zlikwidowac z polisy AC korzystajac z Assistance, i podac ubezpieczycielowi dane sprawcy, aby ubezpieczyciel mogl wystawic regres.
    Sprawca powinienb poniesc koszt wymiany kompletu ogumienia na nowe, koszt assistance, wszelkie koszty jakie poniosl wlasciciel uszkodzonego pojazdu w tym utracone korzysci, ktore to koszty byly spowodowalne unieruchomieniem pojazdu.
    Sama organizacja powinna byc juz dawno zdelegalizowana, a jej herszt powinien byc ukarany za naklanianie do przestepstwa. Majatki takich organicacji powinny podlegac przepadkowi podobnie jak majatki innych zlikwidowanych organizacji terrorystycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Próbował powstrzymać złodziei przed kradzieżą auta

Próbował powstrzymać złodziei przed kradzieżą auta. „Okładali go w czterech, ale przetrwał” (+18, wideo)

BMW X1 Long

BMW X1 Long. O co chodzi? Trzeba zapytać Chińczyków