w

Czy powstanie mocniejsza Toyota GT86?

GT86 to jeden z najciekawszych modeli japońskiego producenta.

toyota_gt86_fl_2

Niektórzy klienci rezygnują jednak z jego zakupu ze względu na zbyt słaby silnik. Oferta obejmuje bowiem tylko jedną jednostkę (200-konnego boxera od Subaru). To może się wkrótce zmienić. W sieci pojawiły się plotki na temat mocniejszej wersji, która mogłaby mieć pod maską 300-konną konstrukcję V6. Taka moc z pewnością zadowoliłaby znacznie szersze grono zainteresowanych. Póki co Toyota nie skomentowała tych doniesień. Mamy jednak nadzieję, że jest w nich sporo prawdy, bo to z pewnością wpłynęłoby pozytywnie na wyniki sprzedaży GT86.

 

Źródło: nseavoice

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Myśle, ze jednostka o mocy 300 KM w GT86 miałaby wzięcie. W sumie patrzac na gabaryty auta i jego wagę silnik 200 KM daje sobie radę, ale zawsze lepiej mieć alternatywe dla wybrednej klienteli.

  2. 300KM pod maską to już nie tak mało, sam chętnie przetestowałbym gt86, wygląda świetnie, sprawdziłbym czy tak samo trzyma się drogi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Volvo V40 Cross Country D2 Geartronic Momentum – Kompakt w terenowych szatach

Aston Martin Vanquish Zagato Coupe – limitowana seria