w

Czy Hyundai i20 doczeka się wersji kombi?

Koreańczycy wiążą duże nadzieje ze swoim najnowszym reprezentantem segmentu B. Nic więc dziwnego, że już wkrótce planują wprowadzić kolejne wersje nadwoziowe.

hyundai_i20

 

We wrześniu poznaliśmy pierwsze wizualizacje dotyczące młodzieżowo-sportowej wersji trzydrzwiowej, a w kuluarach już zapowiada się praktyczne kombi, które miałoby zadebiutować najwcześniej w drugiej połowie 2015 roku. Nie wiadomo, czy designerzy zdecydują się na stworzenie klasycznie wyglądającego „tragarza”, czy też pójdą w stronę atrakcyjniejszego nadwozia w stylu shooting brake, które mogłoby występować w wersji o trzech lub pięciu drzwiach. Niewykluczone, że doczekamy się również niewielkiego crossovera, który mógłby rywalizować m.in. z Renault Captur – za jego zapowiedź można uznać pokazane na salonie w Genewie koncepcyjne Intrado. Będzie się działo!

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ford zainwestuje w Lincolna

Zapowiedź Subaru Forester w wersji STi