w

BMW serii 3 High Line

Ostatnio pisaliśmy o wersji specjalnej Mercedesa klasy E, która ma trafić na rynek australijski. Bawarczycy stwierdzili, że nie będą gorsi. Już wkrótce pojawi się tam ciekawa edycja BMW serii 3.

bmw_3_series_high_line_edition_2014_2

High Line – gdyby nie spacja pomiędzy tymi wyrazami, to moglibyśmy przypuszczać, że chodzi o topową odmianę Volkswagena. W wydaniu BMW jest to również bardzo bogata wersja. Spośród długiej listy wyposażenia możemy wyróżnić kilka ciekawych pozycji: kamery monitorujące przestrzeń wokół auta, asystent parkowania, Head-Up Display i dotykowy wyświetlacz.

bmw_3_series_high_line_edition_2014_1

Z zewnątrz auto wyróżniają biksenonowe reflektory oraz felgi aluminiowe w wielu ciekawych wzorach do wyboru. Co ciekawe, High Line może iść w parze z każdą jednostką napędową, dlatego klient nie musi iść na kompromis. Jaka jest wartość tych wszystkich dodatków…? 6000 dolarów australijskich. Bawarska marka pokazała jednak klasę po raz kolejny i oferuje je w cenie wersji podstawowej.

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mercedes S600 Guard

Rolls Royce Wraith Drophead Coupe – kiedy debiut?