w

Alfa Romeo Giulia Sportwagon – pierwsze zdjęcie

A więc jednak! Urodziwa Włoszka będzie oferowana również w praktycznej odmianie nadwoziowej.

 

Włosi udostępnili już pierwszą fotografię przedstawiającą auto, tyle że nie widać niej zbyt wiele. Przedstawiony jest jedynie tył Giulii, ale z otwartą klapą bagażnika. To, co możemy dostrzec, to regularne kształty „kufra” i jego staranne wykończenie. Nie bez znaczenia jest także szeroki otwór i niski próg załadunku. Dane dotyczące pojemności nie zostały ujawnione, ale szacujemy, że będzie to około 530 litrów.

 

Spostrzegawcze osoby dostrzegą jednak jeszcze kilka detali. Spójrzcie na czerwony, charakterystyczny kolor, masywny zderzak, końcówki wydechu po przeciwległych stronach i naprawdę szerokie „kapcie”. Czy te akcenty oznaczają, że Giulia w wersji Sportwagon będzie dostępna także w topowej wersji Q? Nie mamy jeszcze potwierdzenia, ale niewykluczone, że właśnie taki jest plan. Tym bardziej nie możemy się doczekać oficjalnego debiutu!

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sebastien Ogier ma nowy team!

Fiat Multipla i Pontiac Aztek po tuningu