w

Uderzyła w barierki i zostawiła swoje dane – pokaz kobiecej uczciwości (Video)

Na naszych drogach codziennie dochodzi do niebezpiecznych sytuacji. Zdarzają się też uszkodzenia czyjegoś mienia i ucieczki z miejsca zdarzenia.

Poniższe nagranie, do którego dotarł portal Trójmiasto.pl pokazuje jednak, że niektórzy kierowcy mają w sobie zwykłą, ludzką (?) uczciwość. W okolicach godziny 6 w piątek, pewna kobieta wpadła w poślizg na zjeździe z węzła Ku Ujściu. Był to efekt przymrozka, który tego samego dnia zaskoczył również wielu innych użytkowników dróg Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic.

Na szczęście doszło jedynie do uderzenia w barierki. Pani siedząca za kierownicą bezpiecznie zjechała z drogi, by udrożnić ruch i nie rodzić większego niebezpieczeństwa. Potem zdecydowała się na zostawienie swojego auta w pobliżu wraz z kartką kontaktową – wszystko po to, by służby mogły skorzystać z jej polisy ubezpieczeniowej. Właśnie tak powinien zachować się każdy sprawca, ale wszyscy wiemy, jak wygląda rzeczywistość.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalisz: Wymuszenie, zbyt duża prędkość i brak ABS-u przyczynami wypadku (Video)

Pościg za autem z wypożyczalni słynnego Froga – lądowanie na torowisku