w

Soundbar Samsung HW-H450 – dla fana prostoty

Soundbary to urządzenia, które znacznie zmieniły jakość dźwięku w świecie telewizorów. Nowa propozycja od Samsunga, HW-H450 to kolejny sprzęt poprawiający jakość audio. soundbar_hw-h450_1

 

W jego skład wchodzi listwa głośnikowa i aktywny subwoofer. Pierwsza zaleta to prostota. Urządzenie łączy się z telewizorem bezprzewodowo (TV Sound Connect). Dzięki temu nie ma problemy z „okablowaniem”, które zawsze przeszkadza podczas podłączania i rozłączania.

soundbar_hw-h450_2

Druga zaleta to jakość dźwięku „płynąca” ze wzmacniacza cyfrowego Crystal Amplifier Plus (jakość HD). Podwójny filtr sprawia, że czystość dźwięku stoi na dobrym poziomie. Ponadto HW-H450 zostało wyposażone w funkcję Smart Volume, która odpowiada za stabilizację poziomu dźwięku, dzięki czemu nie ma problemu z nagłymi, nieoczekiwanymi zmianami głośności.
soundbar_hw-h450_3

Trzecią główną zaletą jest wszechstronność. Urządzenie można połączyć również z urządzeniami mobilnymi. Istnieje też możliwość komunikacji przez Bluetooth i port USB. To oznacza, że nie jest uzależniony od telewizora i może służyć jako osobny zestaw audio. Nie bez znaczenia jest także moc na poziomie 290W.

soundbar_hw-h450_4

Jest jednak mały kłopot. A w zasadzie wysoki… wydatek. Cena detaliczna to około 1500 zł, co sprawia, że ten sprzęt nie zagości w każdym domu…

 

Źródło: Samsung

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fiat 500 0.9 TwinAir Sport – Wspomnień czar?

Mercedes SLS AMG Carlex Design