w

Nieudany załadunek Mercedesa. Kierowca był chyba pierwszy dzień w pracy… (wideo)

Stłuczka na lorze
Nieudany załadunek Mercedesa. Kierowca był chyba pierwszy dzień w pracy... (wideo)

Załadunek pojazdów nie zawsze jest prosty. Jeżeli naczepa jest duża, wymaga to dobrego zorganizowania, wyobraźni i doświadczenia.

Wydaje się, że ten kierowca był chyba pierwszy dzień w pracy, ponieważ niczego nie zrobił prawidłowo. Przejął kluczyki do drogiego coupe od mężczyzny, który je właśnie sprzedał. Niestety, jego próba wjazdu na lorę była fatalna. Załadunek Mercedesa okazał się nieudany.

Jak widać na nagraniu, mężczyzna przesadził podczas ruszania, a przy tym nie wykazał się refleksem. Gwałtowny start zaowocował spadkiem najazdów i uderzeniem w kolejny samochód. Na nieszczęście było to Dodge Challenger. Podejrzewamy, że zarówno klienci, jak i szef nie byli zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Niewykluczone, że sprawca zdarzenia zostanie zwolniony.

Stłuczka na lorze to rzadkie zdarzenie, a tym bardziej tak drogich samochodów. Z pewnością będzie konieczne lakierowanie zderzaków – a może nawet ich wymiana. Ciekawe, czy właściciele pojazdów dowiedzą się o szkodach. Internet raczej nie pozwoli, by o tym zapomnieć – nagranie błyskawicznie trafiło na profile w social mediach i obiegły cały świat.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrącenie rowerzystki, Zielona Góra, lipiec 2021

Potrącenie rowerzystki na pasach – taksówkarz nie zachował ostrożności (wideo)

Zderzenie osobówki z TIR-em

Martwy punkt w lusterkach i nieostrożny kierowca – skończyło się zderzeniem z TIR-em (wideo)