w

Lionel Messi został ambasadorem koncernu… Tata

Nie spodziewaliśmy się takiej informacji.

 

Wielokrotnie nagradzany i najsłynniejszy piłkarz naszej planety został ambasadorem indyjskiego koncernu, który jakiś czas temu wycofał się z polskiego rynku. Marka Tata zasłynęła modelem Nano, który przez długi czas był uznawany za najtańszy nowy samochód na świecie. Messi ma pomóc promocji indyjskiego koncernu i już wkrótce będzie gwiazdą najnowszej kampanii. Podejrzewamy, że 2-letni kontrakt z najlepszym piłkarzem świata był dla Taty dużą inwestycją…

 

Źródło: WCF

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę materiały o tematyce samochodowej. Przetestowałem setki nowych aut. Współpracuję z licznymi mediami internetowymi, prasowymi i telewizyjnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maserati Ghibili Mansory

Mercedes-Benz Citan Furgon 109 CDI – Kompan do pracy