w

Lexus LFA Prior Design. Wizja, która nie powinna trafić do rzeczywistości

Lexus LFA Prior Design tuning
Lexus LFA Prior Design. Wizja, która nie powinna trafić do rzeczywistości

Są samochody, które należy traktować z należytym szacunkiem do pierwotnej formy. Krótko mówiąc, ich modyfikowanie nie jest dobrym pomysłem.

Wydaje się, że Lexus LFA zasługuje, by należeć do tego grona. To jeden z najdoskonalszych samochodów, jakie powstały w Kraju Kwitnącej Wiśni. Japoński bolid drogowy imponuje zaawansowaniem technologicznym i charakterem, na który wpływa wysokoobrotowa jednostka napędowa.

Firma Prior Design postanowiła jednak iść pod prąd i stworzyć wizualizację pakietu dla tego wyjątkowego modelu. Należy zaznaczyć, że to, póki co, projekt graficzny. Body kit zwraca na siebie uwagę, szczególnie z tyłu, gdzie nietypowo zamontowano ogromny spojler. Dokładki do progów i zmodyfikowane zderzaki prezentują się raczej topornie.

W takim stylu można przerobić CRX-a. Lexus LFA powinien pozostać w oryginalnym stanie, choć niewykluczone, że znajdzie się jakiś zamożny posiadacz egzemplarza japońskiego supersamochodu i zainwestuje w te niepotrzebne zmiany.

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Grand Prix Azerbejdżanu 2021 wyniki

Niezwykłe Grand Prix Azerbejdżanu. Perez zwycięzcą! Hamilton bez punktów

Audi TT RS DVX Performance

625 koni w Audi TT? Ten pocisk przyspiesza do 317 km/h! (wideo)