w

Lamborghini planuje nowy model

W poprzednim tygodniu pisaliśmy o sukcesie Lamborghini.

lamborghini_asterion_lpi_910-4_2014_2

Najlepsze wyniki sprzedaży w historii włoskiej marki świadczą o jej doskonałej formie. Hitem jest oczywiście Huracan, ale większy i mocniejszy Aventador też nie narzeka na brak zainteresowania. Co ciekawe, Lamborghini ma w planach stworzenie kolejnego modelu. I wcale nie chodzi o SUV-a (Urusa), który wkrótce uzupełni gamę. Pojawiły się informacje, że Włosi chcą stworzyć nowy supersamochód plasujący się pomiędzy Huracanem a Aventadorem. Czy to dobre posunięcie? Niby od przybytku głowa nie boli, ale w tym przypadku może to rodzić wewnętrzną konkurencję. Kolejne superauto ma być jednak wyposażone w napęd hybrydowy, co pozwoli odróżnić je od pozostałych i znaleźć innego klienta. Nazwa nie została jeszcze ujawniona. Mamy nadzieję, że włoska marka potwierdzi te rewelacje.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Jeśli piszecie o nowym lamborghini którego fotografii jeszcze nie ujawniono to jest ok, natomiast jeżeli macie na myśli samochód który przedstawiliście na zdjęciach to chyba ktoś nie jest w temacie. Lamborghini Asterion był już zaprezentowany w zeszłym roku, poza tym jego nazwa jest już znana… Ale nowość, napiszcie o nim dopiero jak wprowadzą go do seryjnej produkcji.

    • Problem w tym, że to wcale nie musi być owy Asterion, bo przedstawiciele Lambo nie podali oficjalnej informacji na ten temat. Wykorzystaliśmy zdjęcie Asteriona, bo bardziej pasowało niż fotografia Aventadora czy Huracana 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nissan Pathfinder 2017 oficjalnie

McLaren P1 ze skromnym przebiegiem na sprzedaż