w

Harley-Davidson – nowy salon w Polsce

Harley-Davidson ma coraz większą grupę zwolenników w Polsce. Jest to rezultat nie tylko wzrostu popularności jednośladów, ale także renomy marki, która stała się ikoną klasycznych motocykli.

Polska została więc wzbogacona kolejnym salonem Harleya. Przy charakterystycznym dźwięku silników i w rytmie rocka powitaliśmy ten nowy obiekt umiejscowiony przy ulicy Tanecznej. Jak to bywa, jest to cały kompleks połączony ze sklepem z akcesoriami kultowej amerykańskiej marki, nowoczesnym serwisem i VIP Roomem przygotowanym specjalnie do spotkań z klientami i klubowiczami ?charter club?.

Nowy salon zyskał równie kultową, co wyroby które sprzedaje nazwę: Twin Peaks Harley Davidson Warszawa. Młodej firmie życzymy powodzenia i samych sukcesów!

 

Tekst i zdjęcia: Artur Balwisz

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Fajnie, że powstają nowe miejsca tego typu, a że marka HD mimo, że nie produkuje sprzętu tak technologicznie rozwiniętego jak konkurencja jest nadal na topie, a utrzymują ją tam ludzi kochający motocykle tej marki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Citroen C5 I (2001-2008) ? Komfort za grosze?

DS 4S oficjalnie