w

Kuba Wojewódzki kupił nowe auto

Kuba Wojewódzki to jeden z najlepiej zarabiających i najbardziej znanych dziennikarzy w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że może sobie pozwolić na drogie samochody.

Twórca znanego show słynie z zamiłowania nie tylko do szybkich, ale też terenowych samochodów, co możemy dostrzec po jego zdjęciach na portalach społecznościowych. Tym razem postawił na… kompromis. Wybrał bowiem SUV-a, ale za to naprawdę wyjątkowego. Oto Lamborghini Urus, czyli pierwsze tego typu rodem z Sant’Agata Bolognese.

Lambo miało już kiedyś w swojej gamie off-roadera (LM002), ale tzw. „samochód dla aktywnych” jest 100-procentową nowością. Poza awangardową stylistyką, Urus oferuje 4-litrowe V8 generujące 650 KM i 850 Nm. Cały potencjał trafia na obie osie za pośrednictwem przekładni automatycznej. Mimo sporych gabarytów, auto osiąga setkę w zaledwie 3,6 sekundy i rozpędza się do 305 km/h. Pozostaje więc już tylko pogratulować i życzyć wielu przyjemnych kilometrów!

 

cytując @kyliejenner picking up my new bitch #lamborghini #urus #pierwszy??

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Źródło: Instagram

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pirelli w Genewie

Alpina B10 V8S Touring na sprzedaż!