w

Uczciwy sprzedawca – zaskakujący przebieg w Rapidzie

„Kręcenie” liczników to dziś norma. Choć prawo w Polsce zaczęło być bardziej restrykcyjne w tej kwestii, wciąż nie brakuje amatorów, którzy podejmują się takich działań.

Mentalnie doszliśmy do takiego etapu, że czasem świadomie kupujemy samochód z cofniętym licznikiem – myśląc, że potem będzie go łatwiej odsprzedać. Nie jest to jednak dobra droga. Znacznie lepiej być uczciwym i tak też podchodzić do zakupu/sprzedaży.

Prawidłowo serwisowany samochód potrafi wytrzymać naprawdę duży dystans. Niektórzy nie wierzą jednak, że to możliwe we współczesnej motoryzacji, dlatego decydują się na pojazdy z niskimi przebiegami – i tak oto nieuczciwi handlarze mają mobilizację.

Prezentowane ogłoszenie udowadnia jednak, że można być nie tylko uczciwym, ale także pokonać bardzo wiele kilometrów jednym autem. Wśród ogłoszeń na OTOMOTO pojawiła się Skoda Rapid, której właściciel w ciągu 5 lat pokonał 728 000 km. Roczna średnia to ponad 145 tysięcy. Jak widać, popularna Skoda w 105-konnym dieslu dała sobie radę. I z pewnością to nie jest koniec jej żywota. Można? Można. Linki do ogłoszenia znajdziecie TUTAJ.

Źródło i zdjęcia: OTOMOTO

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. No to wychodzi jakieś 300km dziennie. Musiał by z niej nie wysiadać. Obstawiam że to jakiś uczciwy poseł co kilometrówkę rozliczał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak przygotować auto do długiej trasy?

Audi SQ8 oficjalnie