w

Znamy ceny nowej Corsy

Nowy miejski Opel pojawi się w salonach na początku przyszłego roku, ale już dziś wiemy ile będzie kosztował. Czy model powtórzy sukces poprzednika?

opel_corsa

Najtańsza Corsa to wydatek 40 800 zł – będzie to trzydrzwiowy model w wersji Essentia z silnikiem 1.2 o mocy 70 KM, który na pokładzie ma m.in. 6 poduszek powietrznych, system ESC, elektrycznie sterowane szyby, system wspomagający ruszanie na wzniesieniach oraz centralny zamek. Wersja pięciodrzwiowa w identycznej specyfikacji kosztuje 42 100 zł. W gamie znalazło się kilka jednostek napędowych – od wolnossących motorów 1.2 (70 KM) oraz 1.4 (90 KM), przez turbodoładowane jednostki 1.0 (90 lub 115 KM) oraz 1.4 (100 KM) do wysokoprężnego 1.3 CDTI (75 lub 95 KM). Zaletą będzie również pokaźna lista opcji, które pomogą w dostosowaniu Corsy do naszych potrzeb.

 

Źródło: Opel

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„Nieodpowiedzialna” reklama BMW

GDDKiA: Przygotowania do zimy trwają